VÝHODY NÁKUPU V INTERNETOVOM OBCHODE ALLEN.SK

 1. NÍZKA CENA
  Internetový obchod allen.sk je priamym dovozcom bytových doplnkov, závesov, kompletov, riasiacich stúh,  záclon -bielych, farebných, krešových, krajkových, niťových, detských, kuchynských, vianočných, veľkonočných, voálových, organzových, Takže Vám vieme garantovať naozaj výhodné ceny. Do cien ponúkaného tovaru nevstupujú náklady, ktoré majú kamenné obchody, teda drahé nájomné, náklady na množstvo predavačov a pod.
   
 2. VYSOKÁ KVALITA
  V našom obchode nájdete vybrané, osvedčené produkty, v ktorých Vám garantujú kvalitu poprední nemeckí, českí, poľskí a tureckí  výrobcovia s dlhoročnou tradíciou, takže na rozdiel od lacného čínskeho dovozu ponúkaného na trhu sa môžete spoľahnúť na lepšiu kvalitu.
 3. VEĽKÝ VÝBER A PODROBNÉ INFORMÁCIE O TOVARE
  Vitajte u odborníkov na všetky druhy závesov, spon, záclon - bielych, farebných, krešových, krajkových, šnúrkových, detských, kuchynských, vianočných, veľkonočných, voálových.Allen.sk je špecializovaný, internetový obchod s najširšou ponukou bytových záclon a závesov na internete.Už od roku 1994 sa zameriavame na maloobchod, veľkoobchod a zásielkový obchod so záclonami,závesmi, ako i ďalšími službami - obšívanie záclon, závesov, našívanie riasiacej stuhy a upravovanie tovaru.Dávame si záležať na tom, aby bola naša ponuka čo najpestrejšia a zároveň obsahovala len kvalitný a spoľahlivý tovar.Záclony sú vzdušné, ľahké, majú dlhú životnosť a svojim materiálovým zložením (polyester) ľahko udržovatelné sú rozdelené do viac druhoc materiálu - žakar, voál, markizeta, organza, 
 4. krajka, francúzsky crystalón.  

  Samozrejmosťou sú podrobné informácie o ponúkanom tovare. Aj vďaka tomu môžte využiť funkciu POROVNÁVANIE, pomocou ktorej si môžte prehľadne zobraziť viac produktov vedľa seba, čo Vám uľahčí rozhodovanie.
   
 5. SPOĽAHLIVOSŤ A RÝCHOSŤ DODANIA
  Disponujeme vlastnými skladovacími priestormi a väčšinu tovaru v ponuke máme priamo skladom, takže sme schopní tovar expedovat do 5 dni. Skladovú dostupnosť je možné vidieť pri každom výrobku. V prípade, že je tovar nutné objednať, naši pracovníci Vás budú včas informovať o dodacej lehote.
   
 6. VRÁTENIE NEVYHOVUJÚCEHO TOVARU, BEZPROBLÉMOVÉ REKLAMÁCIE
  Nevyhovujúci tovar nám môžte bez udania dôvodu do 7 dní vrátiť a na zlý tovar si môžete uplatniť reklamáciu počas celej záručnej lehoty.
   
 7. NAŠA STABILITA JE VAŠA ISTOTA
  Spoločnosť ALLEN, s.r.o. ako prevádzkovateľ internetového obchodu shop.allen.sk pôsobí v oblasti predaja záclon už od roku 1997. Máme bohaté 22 ročné skúsenosti v obore, kvalifikovaný personál a nadštandardné obchodné vzťahy s dodávateľmi.

  Do ponuky zaraďujeme len vyberaný sortiment, ktorý je osvedčený a odskúšaný na Slovensku.
   
 

pre registrovaných


 

nová registrácia
zabudol som heslo

Aktuality

 
© 2009 - 2020 Allen, s.r.o., vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.