Potrebujete poradiť alebo telefonicky objednať záclony, závesy? Volajte
0903 938 300

0
Celkovo: 0.00€

Nákupný košík je prázdny

Allen

Užitočné informácie

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

Objednávanie záclon a závesov

Ste na našom internetovom obchode po prvýkrát a neviete si objednať? Zavolajte nám na číslo 0903 938 300 alebo sa držte pokynov.

Nezobrazuje sa vám obšívanie bokov záclony alebo závesov? To znamená, že záclona alebo záves je už obšitý alebo už aj našitá riasiaca stuha. Bližšie informácie nájdete vždy v popise pri danej záclone alebo závesu.

Obšitie záclon

Obšívame strihané okraje záclon - teda boky záclon,dvojitým zahnutím a prešitím na priem. šijacom stroji. Spotreba materiálu na obšitie dvoch strán je 8 cm (4cm+4cm) 

Obšitie závesov

Závesy obšívame po celom obvode dvojitým zahnutím a prešitím na šijacom stroji. Takže na závese sa zo šírky uberie cca 10 cm- dva boky.Výška je určená,ale ak si prajete upraviť výšku trebars zo 160cm na 153cm - zapíšte to do poznámky.

 

Našitie riasiacej stuhy

Riasiacu stuhu našívame na horný okraj záclony alebo závesu. Riasiaca stuha sa 2x prešíva. Týmto sa záclona alebo záves na výške neskráti. Takže výšku, ktorú ste si zadali, ta vám bude dodržaná. Riasiaca stuha riasi v pomere 1:2.Príklad - Na okno široké 3m je potrebné objednať 6m šírky záclony.

Údržba záclon

Väčšina záclon sa vyrába zo 100% PES.Sú tkané a preto vyžadujú adekvátnu starostlivosť. Pranie do 30°C.U konfekčných výrobkoch je nutné dodržiavať symboly na etikete. 

Šitie záclon a závesov

Úprava výšky záclony – skrátenie

Záclony skracujeme pokiaľ to dovolí vzor a štruktúra záclony alebo závesu. Záclonu skrátime od horného okraja a obšijeme dvojitým zahnutím na priem. šijacom stroji. Za skracovanie resp. úpravu záclony sa neplatí. Skracujeme na vašu žiadosť, ktorú ste zapísali do poznámky.


Doprava, platba a dodacie podmienky

 Platbu za tovar môžete vykonať týmito spôsobmi:

Pri prevzatí tovaru:

 • platba vopred na účet
 • osobne
 • kuriér (GLS) (poštový

Tovar bude odoslaný kupujúcemu do 4 dní od potvrdenia objednávky.

Za doručenie objednaného tovaru sú prepravné náklady vo výške:

3,50 EUR pri platbe prevodom vopred 

4,50 EUR pri zaslaní na dobierku - Doručí kuriér do rúk adresáta na určenú adresu. Zásielku na dobierku zaplatíte kuriérovi GLS pri prevzatí v hotovosti.

Doprava pri objednávke v hodnote nad 100 EUR je zadarmo

 

PREČO U NÁS NAKUPOVAŤ?

 1. NÍZKA CENA

  Internetový obchod allen.sk je priamym dovozcom bytových doplnkov, závesov, kompletov, riasiacich stúh,  záclon -bielych, farebných, krešových, krajkových, niťových, detských, kuchynských, vianočných, veľkonočných, voálových, organzových.Takže Vám vieme garantovať naozaj výhodné ceny. Do cien ponúkaného tovaru nevstupujú náklady, ktoré majú kamenné obchody, teda drahé nájomné, náklady na množstvo predavačov a pod.
   
 2. VYSOKÁ KVALITA

  V našom obchode nájdete vybrané, osvedčené produkty, v ktorých Vám garantujú kvalitu poprední nemeckí, českí, poľskí a tureckí a francúzsky výrobcovia s dlhoročnou tradíciou, takže na rozdiel od lacného čínskeho dovozu ponúkaného na trhu sa môžete spoľahnúť na lepšiu kvalitu.

 3. VEĽKÝ VÝBER A PODROBNÉ INFORMÁCIE O TOVARE

  Vitajte u odborníkov na všetky druhy závesov, spon, záclon - bielych, farebných, krešových, krajkových, šnúrkových, detských, kuchynských, vianočných, veľkonočných, voálových.Allen.sk je špecializovaný, internetový obchod s najširšou ponukou bytových záclon a závesov na internete.Už od roku 1994 sa zameriavame na maloobchod, veľkoobchod a zásielkový obchod so záclonami,závesmi, ako i ďalšími službami - obšívanie záclon, závesov, našívanie riasiacej stuhy, upravovanie tovaru a šitie na mieru.Dávame si záležať na tom, aby bola naša ponuka čo najpestrejšia a zároveň obsahovala len kvalitný a spoľahlivý tovar.Záclony sú vzdušné, ľahké, majú dlhú životnosť a svojim materiálovým zložením (polyester) ľahko udržovatelné sú rozdelené do viac druhov  materiálu - žakar, voál, markizeta, organza, krajka, francúzsky crystalón.  

  Samozrejmosťou sú podrobné informácie o ponúkanom tovare. Aj vďaka tomu môžte využiť funkciu POROVNÁVANIE, pomocou ktorej si môžte prehľadne zobraziť viac produktov vedľa seba, čo Vám uľahčí rozhodovanie.

 4. SPOĽAHLIVOSŤ A RÝCHOSŤ DODANIA

  Disponujeme vlastnými skladovacími priestormi a väčšinu tovaru v ponuke máme priamo skladom, takže sme schopní tovar expedovat do 4 dní. Skladovú dostupnosť je možné vidieť pri každom výrobku. V prípade, že je tovar nutné objednať, naši pracovníci Vás budú včas informovať o dodacej lehote. Pri blížiacich sa veľkonočných a vianočných sviatkov trvá dodacia lehota minimálne 10dní.
   
 5. VRÁTENIE NEVYHOVUJÚCEHO TOVARU, BEZPROBLÉMOVÉ REKLAMÁCIE

  Nevyhovujúci tovar nám môžte bez udania dôvodu do 7 dní vrátiť a na zlý tovar si môžete uplatniť reklamáciu počas celej záručnej lehoty. 
    
 6. NAŠA STABILITA JE VAŠA ISTOTA

  Spoločnosť ALLEN, s.r.o. ako prevádzkovateľ internetového obchoduwww.allen.sk,,, www.zaclonyzavesy.sk pôsobí v oblasti predaja záclon už od roku 1994. Máme bohaté 25 ročné skúsenosti v obore, kvalifikovaný personál a nadštandardné obchodné vzťahy s dodávateľmi.

  Do ponuky zaraďujeme len vyberaný sortiment, ktorý je osvedčený a odskúšaný na Slovensku. 


Veríme, že o kvalite našich služieb sa presvedčíte aj vy a náš obchod si rýchlo obľúbite.